Пресс-релизы
Norton law firmБанкрутство за рахунок арбітражного керуючого
У фаховому юридичному виданні «Юридична газета» опубліковано статтю керуючого партнера Norton law firm, адвоката Ігоря Попадюка «Банкрутство за рахунок арбітражного керуючого».

У статті описуються практичні аспекти оплати послуг арбітражного керуючого за виконання повноважень у справах про банкрутство.

Подробиці у новому випуску газети «Юридична газета» від 17.10.2017 №42 (592).

Адреса матеріалу: http://yur-gazeta.com/publications/practice/bankrutstvo-i-restrukturizaciya/bankrutstvo-za-rahunok-arbitrazhnogo-keruyuchogo.html

https://nlf.com.ua/
Norton law firmУ Верховній Раді України пропонують з 01.07.2018 зобов’язати забудовників реєструвати за собою право власності на недобудовані будинки
Купівля нерухомості до її введення в експлуатацію є фінансово цікавою, проте ризикованою операцією.

Ціна на нерухомість, яка ще будується, приваблює інвесторів своїми цінами в порівнянні з вторинним ринком. Тому подібні правочини на ринку нерухомості залишаються доволі поширеною практикою. Однак, негативних випадків також не меншає.

Існують непоодинокі випадки подвійних продажів таких об’єктів. Трапляється також ситуації, коли забудовник здійснює відчуження більшої кількості квартир, ніж передбачено проектною документацією на будівництво будинку. В свою чергу, здійснене з порушенням законодавства та проектної документації будівництво ставить під загрозу можливість введення закінченого будівництвом об’єкта в експлуатацію.

З метою запобігання таким зловживання у Верховній Раді України зареєстровано проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою захисту майнових прав осіб, які придбали квартири та нежитлові приміщення в об'єктах незавершеного будівництва» №7128 від 20.09.2017.

Вказаним законопроектом пропонується з 01.07.2018 зобов’язати замовника будівництва перед відчуженням квартир та нежитлових приміщень у незавершених будівництвом будинках зареєструвати за собою право власності на будинок, як на об’єкт незавершеного будівництва, а також на кожну квартиру чи приміщення, що підлягають продажу.

Тобто, забудовник, який має намір продавати права на квартири чи нежитлові приміщення у будинку, який ще не введений у експлуатацію, зобов’язаний зареєструвати спочатку за собою права власності на такий недобудований будинок та всі квартири і приміщення у ньому. Лише після цього він (забудовник) може продавати права на такі квартири та приміщення.

Вважається, що такий механізм запобігатиме, як подвійному продажу квартир в незавершених будівництвом об’єктах, так і продажу квартир в об’єктах будівництва, що зводяться з порушенням проектної документації.
Пресс-релизСпециальные предложение от пансионата Скорпион
Шестая ночь проживания в пансионате предоставляется гостям в подарок.
Пресс-релизВыгодное проектирование доступное всем
По материалам

UAPROEKT.COM

Каждый человек в своей жизни неизбежно сталкивается с таким процессом, как проектирование. Проектируют дизайн, сайты, компьютерные игры. Но речь сейчас идет именно о строительном проектировании. И не важно, строите ли Вы для себя дачу и являетесь частным лицом, или же Вы крупная компания, которой нужно спроектировать здание завода.


Реклама